Automatyk

Leipzig – pełen etat
Jako przedsiębiorstwo usługowe z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie innowacyjnego Utrzymania Ruchu, optymalizacji procesów i zarządzania jakością, zapewniamy wartościowy i sięgający w przyszłość rozwój naszego Zespołu. Nasza firma umożliwia swoim Pracownikom podejmowanie ciekawych wyzwań, wykazywanie się własną inicjatywą i współpracę w dynamicznie działającym Zespole. Nasza kadra to ponad 500 specjalistów i menedżerów działających na skalę europejską. Naszym głównym kapitałem są ludzie, doceniamy kompetencje i indywidualizm każdego Pracownika. Jesteśmy międzynarodowym pracodawcą mogącym pochwalić się kulturą przedsiębiorstwa nastawioną na wzajemny szacunek. Wspieramy indywidualne praktyczne szkolenia i dokształcanie naszych Pracowników, umożliwiamy zdobywanie doświadczeń i wymianę wiedzy w ramach różnych projektów i lokalizacji, stwarzając tym samym dobrą atmosferę w pracy i stawiając na sięgający w przyszłość rozwój.

 Opis stanowiska:

  • programowanie SPS/S7,
  • Utrzymanie Ruchu, wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń elektrotechnicznych,
  • diagnoza błędów,
  • samodzielne usuwanie błędów w zakresie e-techniki.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, preferowane kierunki: Elektryka/Mechatronika,
  • umiejętność projektowania i programowania SPS – właściwe dla stanowiska,
  • doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu i w programowaniu,
  • montaż i uruchamianie rozdzielnic i urządzeń sterujących,
  • zmysł techniczny,
  • umiejętność szybkiego znajdowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka niemieckiego.

     Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełen etat,
    • atrakcyjne wynagrodzenie z indywidualnie określonymi warunkami,
    • intensywne wdrożenie w naszych zakładach,
    • pracę w stale rozwijającym się rodzinnym przedsiębiorstwie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
    • możliwość udziału przy tworzeniu nowych przedsięwzięć.